O mně

Ahoj ahoj!
Jmenuju se Verča, je mi 24 let a bydlím v severních Čechách, v malém městečku s úžasně strategickou polohou - 5 kilometrů autem do národního parku České Švýcarsko a 5 minut chůze do Lužických hor.
V obou těchto oblastech ráda běhám.
S běháním jsem začala ve svých patnácti letech. Jak už možná tušíte, tento sport mě ohromně chytl. Propracovala jsem se přirozeně od první uběhnuté pětky k desítce, od desítky k půlmaratonu, od půlmaratonu k maratonu a konečně od maratonu k ultramaratonu. Mojí doposud nejdelší uběhnutou vzdáleností byl Jizerský ultratrail v roce 2016.

Nejraději běhám přírodě, kopcích a terénu. Prostě čistokrevný trailrunning.

Nejsem nijak extra rychlá a je mi obvykle vcelku jedno, za jak dlouhou dobu danou trať/závod zdolám. Mnohem raději než na průměrné tempo se dívám na okolní přírodu a panoramata, což se mi permanentně vymstívá, takže není neobvyklé, když má kolena zdobí všemožně barevné modřiny a odřeniny způsobené zakopnutími a následnými pády.

Po běhání se ráda dobře (a hodně) najím. Miluju ovoce, zeleninu, ovesnou kaši, domácí granolu, řecké jogurty, maso, křupavé pečivo, lososa, parmazán, těstoviny, tortilly, čokoládu a dorťáky.
Jo, a taky kávu.
Tu úplně ze všeho nejvíc.
Občas se mi stává, že pouhých pět minut poté, co vypiju jeden šálek, už mám chuť na další...

Mám bakaláře v Management cestovního ruchu a nyní studuju magisterský obor Internationales Management na mezinárodním vysokoškolském institutu v německé Žitavě. Nerada odpovídám na otázku, co budu za necelý rok jednou po škole dělat, protože to sama ještě netuším.

Kromě běhání, jídla a kávy mám ráda svého pejsáčka (zlatá retrívřice Brenda, která v mých článcích občas také vystupuje), přítele, rodinu, knížky, hory, výzvy a slovní a vědomostní společenské hry. 

Pokud vás o mně cokoliv dalšího zajímá, neostýchejte se se zeptat.


Komentáře

  1. Máš krásný blog, tvé články se pěkně čtou a fotky k tomu jsou suprové :) určitě sem zavítám častěji :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Moc děkuji za každý komentář!

Popular