O mně

Ahoj!
Jmenuji se Veronika, je mi 24 let a bydlím v České Kamenici, malém severočeském městečku.
Miluji běhání a psaní - rozhodla jsem se tedy spojit tyto dvě vášně dohromady a založit tento blog, ve kterém píšu nejen o tomto krásném sportu, ale i o svých dalších všemožných zážitcích.

Běhat jsem začala v patnácti letech jako naprostý sportovní antitalent - mojí prvotní motivací bylo hubnutí. Možná to bude znít jako klišé, ale běhání mě absolutně pohltilo (a už nepustilo). Na začátku jsem byla šťastná z první uběhnuté "pětky", ale postupem času jsem si začala dávat vyšší a vyšší cíle - v roce 2011 přišel první půlmaraton, o něco později maraton a předloni jsem také poprvé okusila ultramaraton, což mě chytlo asi nejvíc.
Nejradši běhám v přírodě. Město, ve kterém žiji, má skvěle strategickou polohu - pět minut autem do národního parku České Švýcarsko a pět minut chůze do Lužických hor. Ačkoliv naše "hory" dosahují maximálních výšek kolem 700m.n.m, dávají mi občas pěkně zabrat, běhání po rovině v podstatě vůbec neznám.:)

Kromě běhání (a svého přítele, rodiny a pejska) miluju turistiku, cvičení, čtení, dobrou kávu a jídlo, společenské hry(nejvíce ty zeměpisné), mapy a geocaching.

Stále ještě studuji - konkrétně magisterský obor Internationales Management na mezinárodním vysokoškolském institutu v německé Žitavě.

Doufám, že se Vám bude na mém blogu líbit a že si zde příjemně počtete.

1 komentář :

  1. Máš krásný blog, tvé články se pěkně čtou a fotky k tomu jsou suprové :) určitě sem zavítám častěji :)

    OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!

Back to top