pondělí 12. prosince 2016

Vánoce s Nessi

Ahoj všichni!
Dnes přicházím s malým vánočním tipem.
Spousta lidí si v dnešní době láme hlavu, co dát svým blízkým pod stromeček. Občas se pak předvánoční doba u některých lidí změní v zoufalé shánění dárků a nebetyčné šílení v obchodních centrech. Mně se tenhle "trend" moc nelíbí - vždyť Vánoce jsou od toho, strávit čas se svými blízkými a udělat si pohodičku, né se tlačit někde v přeplněném obchoďáku.

To ale neznamená, že jsem proti vánočním dárkům! Vánoční dárky miluji: jak jejich dávání, tak i jejich dostávání. Vše ale v rozumné míře a hlavně od srdce!

A protože jsem byla letos asi fakt hodná, přišel za mnou Ježíšek už na začátku prosince a donesl mi nové, naprosto úúúžastné běžecké oblečky. Občas jsem holka marnivá, co si budeme povídat a i při běhání chci vypadat hezky.
Zároveň ale chci, aby moje běžecké oblečení něco vydrželo, protože občas v rámci běhu přeskakuju kaluže, stromy, skály, kořeny a další překážky.

A můj nový set od parádní, barevné značky Nessisport tohle všechno splňuje.

Týden jsem oblečky testovala v našich drsných, severočeských podmínkách...

Legíny Colored Net
...byla to láska na první pohled.
Miluju barevné a veselé věci a v šedivých, sychravých dnech dvojnásob. Líbí se mi, když můžu vyběhnout do sychravého, mlhavého lesa a rozjasnit ho takovými krásnými barvami!:)
Legíny se zdají býti z kvalitního materiálu (zatím jsem je ještě mnohokrát neprala, takže nemůžu posuzovat, jak budou vypadat po pár měsících), mají vyšší pas a teplé jsou tak akorát.
Nákrčník
Nákrčníky jsou věc, bez které v zimě moje běhání nemůže existovat. Většinou mám na sobě dva - jeden na krku a jeden na hlavě, jako šátek.
Přiznám se, že jsem byla z tohoto Nessi nákrčníku nejdřív trochu v rozpacích - vzhledově je úžasný, to jako jo. Ale na mě je strašně moc velký. Na hlavě se bohužel jako šátek nosit nedá - to mě trochu mrzelo, protože jsem ho chtěla nosit především na hlavě.
Přemýšlela jsem, že ho dám nějaké šikovné švadleně, aby mi z něj udělala dva kusy - čelenku a menší nákrčník. Po pár výbězích jsem si ale na jeho velikost docela zvykla a už mi tolik nevadí, tak uvidím.:)

Poslední věc, kterou mi předčasný běžíšek nadělil, je teplá běžecká mikina. 
Bohužel jsem ještě neměla možnost jí vyzkoušet v terénu - zatím totiž bylo buď moc teplo na to, abych si mikinu vzala pod bundu NEBO moc zima na to, abych šla běhat v samotné mikině.
Vzhledově je ale naprosto skvělá - má reflexní prvky, což se hodí, protože často běhám potmě. Má spoustu kapsiček, což se taky hodí na telefony/klíče/kapesníky.
A v neposlední řadě je slušivá - možná si jí vezmu někdy třeba i do školy, protože je moc pěkná na to, abych jí nosila jen na sport.:)
Holky - sportovkyně, tyhle oblečky jsou prostě must have! 

Můžete zkusit můj článek nenápadně podstrčit třeba příteli/manželovi/ježíškovi a třeba vám něco pěkného naježí.:)

P.S: Na webu Nessisport najdete spoustu různých jiných designů, pokud jsou tyto na vás třeba příliš barevné.
P.P.S: Sledujte @nessisportcz na Instagramu, občas tam mají super soutěže, teďka třeba třeba #vanocesnessi
P.P.P.S: Jsem si vědoma toho, že je článek lehce reklamní, na což možná na mém blogu nejste zvyklí. Ale nebojte, nikdy v životě bych nepropagovala nic, o čem nejsem na 100% přesvědčená.:)

2 komentáře:

  1. Vypadají opravdu moc hezky. Já jsem si na běhání, a na sport celkově, nakoupila věci v Lidlu. Byly za pár korun, tak jsem si řekla, že i kdyby nakonec stály za prd, tak mě to nebude tak mrzet. A ve výsledku mám kalhoty na kolo z Lidku už asi 6 let. Jen se po čase seprala reflexní vrstva.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. S Lídlem mám taky dobré zkušenosti, společně s Decathlonem jsou v poměru cena/kvalita bezkonkurenční:)

      Vymazat

Moc děkuji za každý komentář!