pondělí 1. února 2016

Margot vs. Lily

Ahoj všechny sportovní nadšenkyně!:)
Dnes mám pro vás jeden malý tip k odpolední kávičce. Jedná se o zajímavý projekt vytvořený společností Nike - seriál Margot vs. Lily.

Na začátek musím zmínit jednu věc - nesleduju žádné seriály a nepochopím lidi, kteří na nich "ujíždí" a dokáží strávit jejich sledováním dlouhé a dlouhé hodiny. Připadá mi to jako ztráta času a svůj volný čas využívám jinak.
ALE nyní jsem se rozhodla udělat malou výjimku, protože mě (po shlédnutí úvodního traileru a prvního dílu) Margot s Lily fakt zaujaly.
Jedná se o osmidílný seriál o dvou naprosto rozdílných sestrách - Lily, která běhá, cvičí a natáčí fitness videa na Youtube a Margot, která je líná, ráda paří a cvičení nesnáší.

Jedna druhou moc nechápou, ale během silvestrovské noci spolu uzavřou drsnou sázku: aktivní (ale nespolečenská) Lily si musí najít alespoň tři kamarády, zatímco lenoška Margot si musí založit svůj Youtube kanál, začít natáčet fitness videa a získat alespoň 1000 odběratelů.
Kdo dřív svůj cíl splní, vyhrává.


Dnes vyšel první díl a každé následující pondělí po dobu dvou týdnů bude vycházet jeden další. Celkem tedy 8 dílů. Sympatické je, že jednotlivé díly mají pouze 8 minut, takže jejich shlédnutí nezabere moc času. (Delší video bych stejně sledovat nevydržela:D)
A v každém díle se budeme dozvídat, jak jsou na tom holky s plněním své sázky.

Já se teda na další díly těším - jsem zvědavá, jak holky dopadnou.
Myslím, že společnost Nike vytvořila zajímavý a netradiční marketingový tah a zatím se zdá býti dost povedený.:)
Mrkněte na trailer a pokud se vám bude líbit, ZDE můžete najít postupně se přidávající celé díly.


Tak co, shlédli jste? A které z holek fandíte? 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc děkuji za každý komentář!