neděle 17. ledna 2016

Radosti posledních dní #1

Krásný nedělní večer!
Leden se nám přehoupl do druhé poloviny. Ta první byla moc hezká - užívala jsem si kouzlo domova, běhala jsem, trochu jsem taky marodila, setkala jsem se s některými známými, které jsem dlouho neviděla, psala bakalářku a tak. 
Některé dny byly veselé, některé bohužel smutné, ale téměř vždy se našlo něco, co mi dělalo radost. ¨
Čtěte, jaké věci to byly.

...BĚHÁNÍ, to je jasné.
Za první polovinu ledna mám odběháno 75kilometrů. No, není to úplně mnoho, vezmeme-li v potaz, že jsem chtěla tento měsíc opět překonat dvoustovku. Na pár dní jsem ale byla vyřazená z provozu nemocí, tak to v druhé polovině měsíce třeba ještě doženu.
Od února dostane moje běhání nové grády - rozhodla jsem se totiž, že vyzkouším běhání pod vedením trenéra. Mám v hlavě spoustu myšlenek a moc se na to těším těším (hlavně na to, až budu vyhrávat všechny závody v okolí, hahahaha! #jsemvtipálek ), takže se v dalších týdnech určitě můžete těšit na samostatný článek. :) 


...mám ráda DOBRÉ JÍDLO a ještě raději mám, když jej nejím sama. Poslední dobou si společně s mamkou užíváme hlavně večeře, nejčastěji různé saláty a lehčí jídla. Třeba salátek s vajíčky podle Deníku Dity P. 2 (No dobře, ten moc lehký nebyl, protože Dita si nějakou tu lžičku majonézy neodpustí. Ale je táááák dobrý...) nebo tataráček z lososa. Ten bych mohla jíst taky pořád. :)
...NAŠE BRENDIČKA prožívá své těhotenství s ledovým klidem. Je hodnější, což nás těší - konečně s ní můžeme jít do kavárny, aniž bychom se báli, že jí zbourá.
...když už jsme u těch kaváren - v Kamenici nám otevřeli novou Kafrárnu u koček. Je to moc milý podnik, kde si můžete dát dobré kafíčko, čaj, pánové třeba pivo, no a taky tam mají výborné cheesecaky a raw dorty. (Kačenko, až k nám v létě přijedeš, tak tě tam vezmu!) Poslední dobou je to náš oblíbený poprocházkový cíl.:)

...vyrazily jsme s mamkou na nákupy do Prahy. Dlouhou chvíli jsem chodila zoufale po obchoďáku a říkala jsem si, že mě to nakupování už ani nebaví. (Stárnu?) Po chvíli se to ale zlomilo, bavit mě to začalo a nakonec jsem si odvážela slušnou hromádku nových věcí. Letos jsem ocenila hlavně slevy v A3 sportu, protože se ráda hezky oblíknu i na sport. :)
Mezi nákupy nemohla chybět ani kávička v oblíbeném Costa coffee. :)


...KNÍŽKY - za dlouhých zimních večerů čtu o sto šest. Za leden mám zatím přečteno: 
- Život bez hranic (SUPER! Doporučuji každému, koho baví sport)
- Dívka ve vlaku (pokud se vám líbila Zmizelá, určitě po ní šáhněte!)
- Zmizet od Petry Soukupové (taky paráda!)
Čtyři dohody (úplně ve všem mi ta knížka nesedla, ale myšlenka Čtyř dohod je krásná)
... a nyní mám rozečtenou Himmlerovu kuchařku.


...BALAKÁŘKA. Můj vedoucí mi řekl, že by z toho mohla být dobrá práce. Od člověka, který jen tak někoho nepochválí, je to opravdu velká pocta. :)

...PRÁCE. Ve středu odjíždím na týden pracovat na cukrářský veletrh Sigep do italského Rimini. V některým z příštích článků se tedy můžete těšit na report o celé akci, o hromadě dortíčků a jídla, ale také třeba o tom, jak se běhá v lednu u moře. :) 

...Poslední radost, kterou jsem nechala úplně nakonec, už není žádná drobnůstka: je ta nejdůležitější věc na světě: RODINA A LÁSKA. Mám radost a jsem vděčná za to, že se máme, že se milujeme a trávíme společně spoustu času. 
To je pro dnešek vše. 
Co dělá radost vám? 
Napiště a mějte se krásně. :) 

7 komentářů:

 1. Krásné :-) Jsem zvědavá na běhání s trenérem a těším se na článek :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :) Článků bude určitě hodně, ale začínáme až v únoru, tak musíš ještě pár dní počkat :))

   Vymazat
 2. Bože to jídlo a ty knížky a ta práce!!! Moc se těším na fotky :) A držím palce s bakalářkou, vím, jak jsem s ní zápasila já, tak ti přeju, abys to zvládla líp :)

  OdpovědětVymazat
 3. Konec někomu může připdat kýčovitý, ale já si myslím, že čas od času je dobré uvědomit si, co máme a poděkovat za to. Spoustu zdravých km s úsměvem i v lednu!

  OdpovědětVymazat

Moc děkuji za každý komentář!